image Postępowanie egzekucyjne

Postępowanie egzekucyjne

adwokat olsztyn

Sam korzystny wyrok w postępowaniu spadkowym czy rodzinnym nie zawsze gwarantuje łatwe uzyskanie roszczeń. Wówczas warto wszcząć postępowanie egzekucyjne, które ochroni interesy wierzyciela i umożliwia egzekucję swojego roszczenia. Aby tak się stało należy uzyskać tytuł wykonawczy, czyli tytuł egzekucyjny.
Sama egzekucja może odbywać się na wiele sposobów – egzekucja z ruchomości, egzekucja z nieruchomości, egzekucja z wynagrodzenia za pracę, czasem środkiem przymusu jest wyegzekwowanie konkretnego zachowania.

Moim zadaniem jest nie tylko rzetelne doradztwo w zakresie postępowania egzekucyjnego, ale poprowadzenie wszystkich czynności tak, aby uzyskać tytuł wykonawczy. Warto pamiętać, że tempo i skuteczność windykacji zależy od wyboru dostępnych narzędzi. Sporządzam wnioski, a także tworzę podstawę, na jakiej wierzyciel ma prawo do danego żądania.

W ramach usług dotyczących postępowania egzekucyjnego:

  • Proponuję najpewniejszy sposób egzekucji
  • Sporządzam wnioski o wszczęcie postępowania egzekucyjnego
  • Prowadzę postępowanie egzekucyjne
  • Zabezpieczam roszczenia

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/platne/kakrawczynska/public_html/wp-content/themes/kk-theme/offer-template.php on line 63
Call Now Button