image

Kancelaria
Katarzyna A. Krawczyńska

Od 2010 roku wspieram moich klientów, rozwiązując problemy natury prawnej i oferując porady oparte na rzetelnej wiedzy, którą na bieżąco aktualizuję o nowe regulacje prawne. Obsługuję zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy oraz instytucje na terenie całej Polski.

Biegle posługuję się językiem angielskim, dlatego do kancelarii zapraszam również klientów zagranicznych.

Przejrzysta komunikacja

Otwartość, komunikatywność i odpowiedzialność to podstawowe wartości, którymi kieruję się w mojej pracy. Każdą sprawę rozpatruję indywidualnie, a klientowi przedstawiam wszystkie dostępne możliwości – szanse oraz ryzyka. Przybliżam literę prawa, aby dla każdego była jasna i nie pozostawiała wątpliwości. Skomplikowany język przepisów tłumaczę na język korzyści klienta.

Si vis pacem, para bellum

image 2
image 3
image

Optymalne
rozwiązanie

Znajduję optymalne rozwiązania, reprezentuję klienta w sądzie, dając w ten sposób nie tylko wsparcie merytoryczne, ale również mentalne – ponieważ sprawy sądowe nieodłącznie wiążą się ze stresem. Dlatego jako adwokat z wieloletnim doświadczeniem pragnę zapewnić moim Klientom – maksimum wiedzy i pełen komfort.

Kancelaria
Katarzyna A. Krawczyńska

„Ius est ars boni et aegui”

Jestem absolwentką Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie. Obroniłam pracę magisterską w Katedrze Prawa Karnego z zakresu środków probacyjnych.
We wrześniu 2009 roku złożyłam egzamin adwokackim przed Komisją Egzaminacyjną Okręgowej Rady Adwokackiej w Olsztynie z wynikiem ogólnym bardzo dobrym. Posługuje się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym; zdałam egzamin LCCI Business English Qualifications, oraz językiem francuskim w stopniu komunikatywnym.
Uważam, że zawodzie prawnika liczy się nie tylko wiedza, ale również umiejętność kreatywnego szukania rozwiązań, łączenie faktów i wybieranie optymalnego wyjścia – najlepszego dla mojego Klienta.
Potrafię poruszać się w gąszczu przepisów i znajdować nieoczywistą ścieżkę, której inni nie przewidzieli, idąc powszechnym tropem.
Zamiłowanie do prawa wyniosłam z domu – i wiem, że moja wiedza jest po to, aby nieść realną pomoc drugiemu człowiekowi – to daje mi ogromną satysfakcję i skłania do nieustającego rozwoju. Lubię nowe – nie tylko w przepisach prawa – ale również w życiu prywatnym. W czasie wolnym prowadzę aktywne życie i uprawiam sport. Mam wielkie zamiłowanie do podróży – najlepiej dalekich i egzotycznych, które są dla mnie nie tylko wypoczynkiem, ale i inspiracją, która pozwala mi wyzwolić pełnie energii i pracować z niesłabnącym zaangażowaniem.

Katarzyna A. Krawczyńska
Call Now Button